להורדת טופס הזמנת בדיקת פרוסיגנה PAM-50 וטופס ויתור סודיות לאבחון גידולי שד לחצו כאן:

להורדת טופס הזמנה פרוסיגנה PAM-50 כללי לחצו כאן.

להורדת טופס ויתור סודיות כללי לחצו כאן.

להורדת טופס הזמנה פרוסיגנה PAM-50 (וויתור סודיות) לחברות קופת חולים מאוחדת לחצו כאן.

להורדת טופס בקשה לאישור בדיקת פרוסיגנה PAM-50 (וטופס ויתור סודיות) לחברות קופת חולים מכבי  לחצו כאן.

במעבדת L.E.M אנו משקיעים את מירב המאמצים כדי לקדם ולשפר את האיבחון המוקדם של מחלת הסרטן, מתוך אמונה שגילוי מוקדם יכול להציל חיים. על פי נתוני משרד הבריאות, בשנת 2011 התגלו כ-4000 מקרים חדשים של נשים החולות בסרטן השד, והם מהווים 31% מכלל הגידולים החודרניים בנשים. מדי שנה יותר ויותר נשים מגלות את המחלה בשלבים מוקדמים יחסית, וכך עולים גם סיכויי הצלחת הטיפול וההחלמה באופן משמעותי.  (מתוך עדכון משרד הבריאות, 2014. לקריאה נוספת לחצי כאן). 

כחלק משירות כולל של אבחון מוקדם וטיפול במחלת סרטן השד, אנו מבצעים במתחם המעבדה את בדיקת פרוסיגנה -Prosigna- PAM-50,  בשיתוף עם חברת nanoString. מטרתה של בדיקה זו היא לאפשר לאונקולוג, הרופא המטפל, את המידע המירבי כדי לקבל החלטות בנוגע להמשך הטיפול ובעיקר האם יש צורך בכימותרפיה ועד כמה היא עשויה להועיל לאישה. ההערכה ניתנת על ידי מדד של הסיכון להישנות של המחלה בשנים הבאות וכן איפיון של תת הסוג של הגידול. בדיקה זו מבוצעת על ידי זיהוי של 50 גנים ברקמת הגידול שהוצא בניתוח ואובחן כגידול סרטני פולשני. 

מעבדת L.E.M היא המעבדה היחידה בישראל המבצעת את הבדיקה באישור משרד הבריאות ומבטיחה תשובות מהירות תוך תהליכי איכות ובקרה קפדניים ומחמירים.